درباره ما

شرکت خدمات مهندسی سریرپی

 (سهامی خاص) در سال 1383 به همت گروهی از مهندسین و متخصصین دانش آموخته از دانشگاه های معتبر داخلی تاسیس گردید و پس از احراز شرایط مورد نظر سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور موفق به اخذ رتبه پنج ساختمان و رتبه پنج آب جهت اجرای پروژه های عمرانی گردید، هم اکنون این شرکت موفق به ارتقا خود در رشته ابنیه به رتبه سه و همچنین اخذ رتبه پنج تاسیسات و رتبه پنج آب گردیده است.

این شرکت در سال 94 اقدام به تاسیس دپارتمان محاسبه و طراحی نیز نمود، پس از ارائه مدارک درخواستی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور شرکت اقدام به اخذ رتبه سه در رشته آب و فاضلاب در رسته مهندسین مشاور نموده است.

با توجه به نیاز کشور به صنعتی سازی کشاورزی و استفاده بهینه از منابع آب، شرکت مهندسی سریرپی پس از مدت ها پژوهش، مطالعه و تحقیق نسبت به راه اندازی دپارتمان گلخانه در شرکت اقدام نمود، و نهایتا موفق به اخذ رتبه سه رشته گلخانه در رسته پیمانکاری گردید. هم اکنون شرکت سریرپی عضو فعال سندیکای گلخانه سازان کشور می باشد.

fogging-3-640x480_c
irrigation-588941_640
construction-1895879_1920

مجوزها و گواهینامه ها

برخی از کارفرمایان ما

اعضای اصلی

تیم ما

یکایک افراد در مجموعه سریرپی بر اساس شرح وظایفی که دارند خود را در جهت اهداف کلی و رسالت سازمان مسئول می دانند و مدیران شرکت تلاش می کنند که با فراهم آوردن فضایی پویا، آموزش های شغلی مستمر و ارتقاء انگیزش میان کارکنان، آنان را تشویق کرده که در جهت سودمندی و کیفیت بالای کارشان بکوشند.

علی سیف

مدیرعامل

سهیل سیف

مدیر پروژه

نوید سیدان

مدیر فنی

محمدرضا مسگری

مدیر IT

رضا اسفندیاری

مدیر مالی - اداری

ساجده غلامی

کارشناس کنترل پروژه

ما را دنبال کنید

اسکرول به بالا