مشاوره، طراحی و تامین تجهیزات
اجرای پروژه های عمرانی

تحقق رویایی از فولاد و بتن

دانش فنی، خلاقیت، توانمندی

خدمات ما

با توجه به شرایط استراتژیک کشور و وفور منابع نفت و گاز و معادن مختلف، شرکت مهندسی سریرپی با تکیه برتوان عملیاتی خود در بکارگیری مهندسین و اکیپ های اجرایی خبره در زمینه های مختلف اجرایی مشتمل بر عملیات سیویل، مکانیکال، برق و ابزار دقیق، برنامه ریزی گسترده ای جهت حضور فعال در پروژه های صنعتی، بالاخص پروژه های نفت و گاز به عمل آورده است. با توجه به سوابق درخشان مدیران و همچنین گروه های اجرایی زیر مجموعه شرکت در پروژه های ملی، به ویژه در حوزه نفت و گاز، از جمله حضور فعال در پروژه های منطقه عسلویه (پالایشگاه های فاز 9 و 10 خط لوله انتقال گاز سراسری، احداث آبگیر دریایی، پالایشگاه و . . .) و همچنین پروژه های صنعتی مربوط به صنایع فولاد و مس، قابلیت اجرای پروژه های مختلف صنعتی، ساختمانی و نفت و گاز، با رعایت حداکثر کیفیت و زمانبندی بهینه را دارد.


مشاوره، طراحی سازه و معماری

شرکت سریرپی ضمن در اختیار داشتن فضای کافی جهت انجام امور اداری و محاسبات فنی و مهندسی و همچنین دارا بودن اکیپ های مجرب و کارآزموده در علم طراحی مهندسی، ساختار یک پروژه را مدلسازی و طراحی می کند و طرح هایی را که از تمام جوانب بررسی و ارزیابی شده اند را به کارفرمایان محترم ارائه می دهد.

سازه و معماری

مدیریت و اجرای پروژه های صنعتی و مسکونی

شرکت سریرپی قابلیت اجرای پروژه های مختلف صنعتی و ساختمانی را با رعایت حداکثر کیفیت و زمانبندی مورد نظر کارفرمایان محترم را داراست. این شرکت عموما در پروژه های مختلف به عنوان بازوی اجرایی کارفرما  و در راستای اهداف متعالی کشور و کارفرمایان محترم عمل می نماید، به گونه ای که عموما پس از اجرای هر پروژه در صدر لیست پیمانکاران مورد وثوق کارفرما برای اشتغال در پروژه های آتی قرار می گیرد.

مدیریت و اجرای پروژه های انبوه سازی

سریرپی از پیشگامان عرصه انبوه سازی با بهره گیری از تجربه بالای مدیران، مهندسین، تیم اجرایی مجرب، امکانات مکفی و استفاده  از ابزارآلات به روز و دقیق، در پروژه های مختلف انبوه سازی فعالیت داشته و توانسته است در حداقل هزینه و زمان، با کیفیت مناسب و مورد تایید کارفرماها پروژه خود را به اتمام برساند.

مشاوره و اجرای تاسیسات

گروه فنی مهندسی سریرپی با داشتن کادری متخصص و به کارگیری تکنیک ها و روش های پیشرفته و استفاده از متریال مرغوب آماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه مشاوره، طراحی و اجرای تاسیسات الکترونیکی و مکانیکی می باشد.

تاسیسات ساختمان

کیفیت در سریرپی

شفاف بودن در مورد هدف و تعهد مجموعه نسبت به کیفیت از مواردی است که اساس موفقیت سازمان را به وجود می آورد.

سريرپی معتقد است بهينه سازی مصرف منابع طبيعی و اجرای علمی و اصولی پروژه های مربوطه در سرعت بخشيدن به روند توسعه پايدار در کشور نقش عمده اي دارند. همچنین درک نیازهای مشتری در راستای بهبود مستمر با توجه به ارزش های انسانی از اهمیت بالایی در پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت برخوردار است.

لذا با تکيه بر تجربيات و دانش فنی متخصصين اين شرکت در زمينه اجراي پروژه هاي مرتبط با گروه هاي تخصصي ابنيه و سیویل، مکانیکال، پایپینگ و نصب تجهیزات، تاسیسات، آب، فاضلاب و مجتمع های گلخانه اي و تاسيسات مربوطه فعال بوده و همواره اصول پي نوشت را مد نظر خواهد داشت:

تضمین کیفیت

تضمین کیفیت

تضمين کيفيت پروژه هاي اجرا شده بر عهده يکايک افراد اين شرکت خواهد بود و هر واحد در حوزه اختيارات خود موظف به ايجاد بهبود جهت بالا بردن نظام کيفي پروژه مي باشد.
سريرپي به عنوان يک شرکت خصوصي داخلي، خود را در زمينه تامين منافع کارفرمايان و منافع ملي مسئول مي داند و منافع خود را همراستا با منافع ملي و کارفرما بنيان نهاده است. همچنین خود را در برابر منابع انرژي کشور مسئول دانسته و در بهره وري بالا از انرژي، تمامي تلاش خود را بکار مي بندد.

حفظ محیط زیست

حفظ محیط زیست

 با در نظر گرفتن وجدان انساني و مسئوليت اجتماعي بر خود تکليف مي داند حافظ محيط زيست بوده و بر روي کاهش هر چه بيشتر آلاينده هاي زيست محيطي ناشي از صنايع مرتبط، به طور تخصصي تحقيق و بررسي نمايد.
اين شرکت همچنين با بکارگيري روش هاي بهينه سازي، خود را ملزم در کاهش ضايعات و درصورت امکان بازيافت مواد در جهت کاهش هزينه صاحبان واحدهاي احداثي و کاهش آلودگي محيط زيست مي نمايد.

رعایت قوانین ملی

با رعايت قوانين و مقررات ملي ساخت و ساز و اجراي بندهاي آيين نامه هاي رسمي موجود و همچنین آیین نامه ها و استانداردهای داخلی پروژه های صنعتی (Specification) متضمن اجراي پروژه ها در سطح استانداردهای پذیرفته شده ملي و جهانی خواهد بود.

منافع کارفرمایان

منافع کارفرمایان

پروژه هاي اجرايي توسط سريرپي، سرمايه هاي معنوي اين شرکت جهت پيشرفت روز افزون مي باشد، لذا همواره منافع شرکت، بر پايه منافع کارفرما تعريف مي شود.
این شرکت تک تک پروژه هاي اجرايي را به عنوان سرمايه ملي مي شناسد و خود را در صيانت و جلوگيري از به هدر رفتن سرمايه هاي ملي مسئول مي داند.
.

میزان پیشرفت برخی از پروژه های در دست احداث

پروژه احداث و تکمیل 352 واحد مسکونی واقع در شهرستان پیشوا
100%
پروژه احداث مجتمع ورزشی (استخر، سونا، جکوزی با ساختمان اداری)
100%
پروژه ساخت و تجهیز کارخانه تولید انواع استراکچر فلزی
13%
پروژه احداث و تکمیل مجتمع 72 واحد مسکونی در شهر قرچک
100%

میزان رضایت مشتریان

نوآوری در ارائه ی خدمات درخواستی
90%
خدمات پس از فروش (دوره ی تضمین)
100%
سرعت پیشرفت پروژه
100%
کیفیت پاسخگویی و مشاوره
100%
کیفیت متریال استفاده شده در پروژه
100%
انبوه سازی

تصاویر پروژه

پروژه های اجرا شده

مشاوره/نظارت/طراحی/ساخت و بهره برداری

ارائه خدمات فنی مهندسی و اجرایی در پروژه های عمرانی و ساختمانی

ساخت مهندسی

شرکت فنی مهندسی سریرپی با بهره گیری از مهندسین و اکیپ های اجرایی مبتکر و خلاق و همچنین همگام شدن با تکنولوژی های نوین در زمینه ی مشاوره، طراحی، اجرا و همچنین تامین تجهیزات، در جهت حضور فعال در پروژه های کلان عمرانی، صنعتی، انبوه سازی برنامه ریزی های گسترده ای به عمل آورده و گام های بزرگی در این جهت برداشته است.

کیفیت برتر

شرکت فنی مهندسی سریرپی با اجرای پروژه ها در چارچوب برنامه زمانبندی، رعایت حداکثر سرعت و کیفیت مدنظر کارفرمایان محترم، بکارگیری استانداردهای علمی مهندسی و پیاده سازی آن ها در بخش های طراحی، محاسبه، نظارت و اجرا، ساختاری را فراهم نموده که با ایجاد اثربخشی و بهبود مستمر، رضایت کارفرمایان عزیز فراهم گردد.

پیشنهاد بهینه

سریرپی با داشتن تجربه های موفق اجرایی در بسیاری از پروژه های عمرانی، مسکونی، تجاری، اداری، آموزشی و …در تمامی زمینه ها اعم از تهیه زمین با کاربری مناسب، تامین مالی، مصالح وتجهیزات تا اجرای کامل و نظارت نهایی به مشتریان مشاوره و پیشنهادهای لازم را ارائه می دهد و به آنها کمک خواهد کرد تا از سودآوری سرمایه گذاریشان مطمئن شوند.

سازه های استاندارد

سریرپی پیشرو در صنعت ساخت و ساز مجتمع مسکونی، تجاری، اداری، تفریحی، انبوه سازی در نظر دارد کلیه پروژه ها را با بهره گیری از منابع علمی و تحت نظر مهندسین متعهد و حرفه ای با ایده هایی خلاق و به کارگیری صحیح منابع انسانی پیاده سازی کرده تا محصول نهایی از نظر دوام و بهبود عملکرد، باعث رضایت کارفرمایان محترم گردد.

اسکرول به بالا